Komende vluchten

No results found.

Nieuws

12-9-2020 - Kampioenen Dagfond 2020
 
Sportvrienden,

In de uitslag van E33 Chateaudun kon u lezen, waar een ieder geëindigd is bij de kampioenen.
Hieronder ziet u wie op de prijsuitreiking op 27-02-2021 gehuldigd worden, als de corona omstandigheden dit toelaten natuurlijk.

Met sportgroeten,
Namens het NU-bestuur
Marco van Doorn


Kampioenen Dagfond NU 2020 Nederland

Onaangewezen
1. Lotte Eijerkamp, Brummen
2. Combinatie Ebben, Boven-Leeuwen
3. R.C. Bakker, Veenendaal
4. Tj. & J. Elzinga, Harkema
5. G.J. Beens, Genemuiden
6. Alwin Petrie, Brummen
7. H. en E.J. Eijerkamp, Brummen
8. P. Veenstra & Zn., Drachtstercompagnie
9. Gerard van den Berg, IJsselmuiden
10. A.J. Kok, IJsselmuiden
Aangewezen
1. R.C. Bakker, Veenendaal
2. H. en E.J. Eijerkamp, Brummen
3. W. & F. Ebben, Beneden-Leeuwen
4. Derksen-v.d. Keuken, Almelo
5. Team Hooymans NL, Wijk en Aalburg
6. V.d. Brink v.d. Peppel, Ede
7. Comb. Broekhuizen, Oldebroek
8. Rien & Diny van Oss, Velddriel
9. Arjan Beens, Genemuiden
10. Ch. Nijboer, Westerhaar
Generaal
1. R.C. Bakker, Veenendaal
2. H. en E.J. Eijerkamp, Brummen
3. W. & F. Ebben, Beneden-Leeuwen
4. V.d. Brink v.d. Peppel, Ede
5. Team Hooymans NL, Wijk en Aalburg
6. Derksen-v.d. Keuken, Almelo
7. Lotte Eijerkamp, Brummen
8. Ch. Nijboer, Westerhaar
9. Arjan Beens, Genemuiden
10. P.J.H. Pennekamp, Westervoort
Asduif
1. Derksen-v.d. Keuken, Almelo 18-1509650
2. J. Hooymans, Kerkdriel 19-1022854
3. G.J. Beens, Genemuiden 19-1265004
4. J. Poelstra & Zonen, Utrecht 18-1712791
5. Lotte Eijerkamp, Brummen 19-7007134


Kampioenen Dagfond NU 2020 Duitsland

Onaangewezen
1. M. Behnen, Löningen
2. Josef Möllerhaus, Twist
3. Sergiu Bidirliu, Emden
Aangewezen
1. Josef Möllerhaus, Twist
2. Sergiu Bidirliu, Emden
3. Günter Otten, Meppen
Generaal
1. Josef Möllerhaus, Twist
2. M. Behnen, Löningen
3. Sergiu Bidirliu, Emden
Asduif
1. M. Behnen, Löningen 17-6445611
2. Josef Möllerhaus, Twist 15-0070200
3. Sergiu Bidirliu, Emden 18-1407071
 
Terug
Laatste nieuws