Komende vluchten

No results found.

Nieuws

28-10-2018 - Kampioenen Meerdaagse fond 2018
 

Kampioenen Meerdaagse fond 2018

Sportvrienden,

In de uitslag van A31 Périgueux kon u lezen, waar een ieder geëindigd is bij de kampioenen.
Hieronder ziet u wie op de prijsuitreiking op 16-02-2019 gehuldigd worden.

Met sportgroeten,
Namens het NU-bestuur
Gerard Kok

Kampioenen Meerdaagse fond NU 2018 Nederland

Onaangewezen
1. Comb Rekker-Westra, Berlikum
2. T. Koele & Zn., Wezep
3. C. & G. Koopman, Ermerveen
4. Comb. de Gunst, ’t Harde
5. A.G. van der Walle, Beerta
6. Marco van Doorn, Herveld
7. Comb. Seelen, Borne
8. H. de Bree, Soest
9. R. van Moorselaar, Wadenoijen
10. R. van Rossum, Wageningen
Aangewezen
1. T. Koele & Zn., Wezep
2. B. Homma, Balk
3. W. Weerink, Wierden
4. Comb Rekker-Westra, Berlikum
5. H. Zwiers, Den Ham
6. C.J.J. van Wijk, Bensch
7. A.G. van der Walle, Beerta
8. Herman Brinkman, Tuk
9. Eddy Bloemen, Staphorst
10. Jan Broersma, Roodeschool
Generaal
1. T. Koele & Zn., Wezep
2. B. Homma, Balk
3. Comb Rekker-Westra, Berlikum
4. W. Weerink, Wierden
5. C.J.J. van Wijk, Benschop
6. Comb. de Gunst, ‘t Harde
7. A.G. van der Walle, Beerta
8. H. Zwiers, Den Ham
9. Eddy Bloemen, Staphorst
10. Abr. van Gelder, Ameide
Asduif
1. C. & G. Koopman, Ermerveen 16-4784186
2. T. Koele & Zn., Wezep 14-1648015
3. Gebr. Keekstra, Bornwird 16-1021156
4. J.G. Wiering, Veenhuizen 16-1352443
5. Marcel van de Hoef, Baarn 16-1368396



Kampioenen Meerdaagse fond NU 2018 Duitsland

Onaangewezen
1. Stuke u. Sohn, Lohne
2. H. Gent, Weener/Tichelwarf
3. H. Kolthoff, Bunde
4. Jacec Treffler, Berne
5. R. Wilk, Bunde
Aangewezen
1. H. Kolthoff, Bunde
2. Stuke u. Sohn, Lohne
3. Jacec Treffler, Berne
4. H. Gent, Weener/Tichelwarf
5. R. Wilk, Bunde
Generaal
1. Stuke u. Sohn, Lohne
2. H. Kolthoff, Bunde
3. H. Gent, Weener/Tichelwarf
4. Jacec Treffler, Berne
5. R. Wilk, Bunde

Asduif
1. H. Kolthoff, Bunde 15-2711178
2. H. Gent, Weener/Tichelwarf 16-1182361
3. Stuke u. Sohn, Lohne 13-0112234

 
Terug
Laatste nieuws